Hlasatel

Vytvořeno: úterý 14. srpen 2012 20:26 Napsal Zdeňka Holoubková

UZÁVĚRKA následujícícho čísla je 18. ÚNORA!

Hlasatel je časopis 10. a 18. oddílu, vychází zhruba jednou za dva měsíce a přispívají do něj členové našich oddílů - od nejmladších až po rovery a rangers.

logo_s_novým_logem2.jpg

Krom stálých rubrik našich redaktorů je v Hlasateli samozřejmě dost prostoru i pro občasné přispěvatele z řad vlčat, světlušek, skautů, skautek, roverů, rangers a především pro rádce družin. Nejde o to, že bychom speciálně rádce chtěli uhánět o příspěvky a přidávat jim tak práci, právě naopak. Je zde spousta rubrik do kterých se spolu s dětmi můžete během Vašich schůzek pustit, nebo si můžete i rubriku speciálně pro Vaši družinu založit a dlouhodobě se jí věnovat, ať už by se s námi dělila o cokoli, co jste na schůzce připravili.

Hlasatel ve skautském roce 2018/19 bude vycházet nejspíš stejně jako před časem - těšit se na něj můžete jednou za dva měsíce. Uzávěrka pro aktuální číslo bude vždy s předstihem a pevně stanovena. Datum uzávěrky, nabídku rubrik pro přispěvatele a rádce i přehled rubrik redaktorů najdete všichni v tabulce v následujícím odkazu.

Hotové články i veškeré dotazy směřujte na email redakce.

Děkujeme!

Hredakce.jpg