Hlasatel

Vytvořeno: úterý 14. srpen 2012 20:26 Napsal Zdeňka Holoubková

UZÁVĚRKA následujícícho čísla je 20. SRPNA!

Do té doby zašli svůj příspěvek na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


Hlasatel je časopis 10. a 18. oddílu, vychází zhruba jednou za dva měsíce a přispívají do něj členové našich oddílů - od nejmladších až po rovery a rangers.

 logo_s_novým_logem2.jpg

 

Krom stálých rubrik našich redaktorů je v Hlasateli samozřejmě dost prostoru i pro občasné přispěvatele z řad vlčat, světlušek, skautů, skautek, roverů, rangers a především pro rádce družin. Nejde o to, že bychom speciálně rádce chtěli uhánět o příspěvky a přidávat jim tak práci, právě naopak. Je zde spousta rubrik do kterých se spolu s dětmi můžete během Vašich schůzek pustit, nebo si můžete i rubriku speciálně pro Vaši družinu založit a dlouhodobě se jí věnovat, ať už by se s námi dělila o cokoli, co jste na schůzce připravili.

 

 

Hlasatel ve skautském roce 2018/19 bude vycházet nejspíš stejně jako před časem - těšit se na něj můžete jednou za dva měsíce. Uzávěrka pro aktuální číslo bude vždy s předstihem a pevně stanovena. Datum uzávěrky, nabídku rubrik pro přispěvatele a rádce i přehled rubrik redaktorů najdete všichni v tabulce v následujícím odkazu.

 

Hotové články i veškeré dotazy směřujte na email redakce.

 

Děkujeme!

 

Hredakce.jpg

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 KE STAŽENÍ
 
Vánoční speciál - 1. číslo 4. ročníku - můžete stáhnout zde
 
2. číslo 4. ročníku - můžete stáhnout zde

 

3. číslo 4. ročníku - můžete stáhnout zde