Skauti a skautky - tábor 2019

Tábor skautů a skautek se letos bude konat od 29. 6. do 14. 7. na Úterském potoce poblíž Úterý. Tábořit budeme na "zelené louce" v krásné přírodě, spíme v podsadových stanech po dvojicích.

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY

• PŘIHLÁŠKA na tábor skautů a skautek ke stažení zde nebo v papírové verzi na klubovně. POZOR! Vyplněnou je nutné odevzdat do 25. 5.!
  • POTVRZENÍ OD LÉKAŘE a BEZINFEKČNOST ke stažení zde (nutné odevzdat v den odjezdu zdravotníkovi). Nově je potvrzení od lékaře platné 24 měsíců, je však nutné, aby platilo celou dobu tábora.
  • ANAMNÉZA (nutné odevzdat v den odjezdu zdravotníkovi) ke stažení zde.
  • SEZNAM věcí a podrobné INFORMACE k táboru zveřejníme koncem května.

PLATBA

Platbu je možné podle pokynů na přihlášce provést na střediskový transparentní účet s variabilním symbolem: 2yyxxxxxx, kde je yy číslo oddílu (dívky 10, chlapci 18) a xxxxxx je prvních 6 čísel RČ dítěte. Vzhledem k tomu, že se jedná o transparentní účet, je možné individuálně dohodnout jiné variabilní číslo - ozvěte se prosím včas na níže uvedené e-maily.

Pokud chcete využít fakturace (např. v případě příspěvků od zaměstnavatele), ozvěte se taktéž vedení tábora, fakturu rádi vystavíme. Řešte to prosím s předstihem.

INFOSHŮZKA pro rodiče

12. 6. od 19:00 na klubovně 10. oddílu

PODMÍNKY ÚČASTI

Tábory jsou součástí programu oddílu, je naší výsadou, že jsme společně v kontaktu během celého roku, že se děti navzájem znají a znají se i s vedoucími a naopak. Proto bychom rádi připomněli, že podmínkou k účasti na táboře je i pravidelná docházka na družinové schůzky a účast na výpravách.

tb-ska-sk.jpg

Zavzpomínat na loňský tábor můžeš skrze fotogalerii - tady
Ten, kdo si chce zavzpomínat na putování s Malým stromem, může zabrousit sem