Světlušky a vlčata - tábor 2018

Aktualizováno: úterý 12. červen 2018 23:05

Tábor pro světlušky a vlčata 10. a 18. oddílu

se uskuteční od 1. do 12. července 2018.

Tábořit budeme na louce u Bezdružic, kde se ve stejném termínu potkáme s 15. oddílem, který nám poskytl laskavé svolení.

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY

• PŘIHLÁŠKY: ke stažení zde. POZOR! Vyplněnou je nutné odevzdat do 25. 5.!
  • POTVRZENÍ OD LÉKAŘE a BEZINFEKČNOST: ke stažení zde. (Je nutné odevzdat zdravotníkovi v den odjezdu.)
  • ANAMNÉZA ke stažení zde (Je nutné odevzdat zdravotníkovi v den odjezdu.)
  • Seznam věcí a podrobné informace: ke stažení zde

INFOSCHŮZKA pro rodiče

12. 6. od 18:00 na klubovně 10. oddílu

UVÍTÁME VAŠI POMOC ...
Můžete-li nám pomoci, budeme moc rádi! S čím? Zapište se do tabulky - sem

vedoucí tábora

Ondřej Pavlík - Kámen

+420 732 981 969

zástupkyně vedoucího t.

Tereza Marianová - Šáťa

+420 733 202 514

zástupce vedoucí 10. oddílu

Anna Holoubková - Sníža

+420 728 842 815

PODMÍNKY ÚČASTI

Tábory jsou součástí programu oddílu, je naší výsadou, že jsme společně v kontaktu během celého roku, že se děti navzájem znají a znají se i s vedoucími a naopak. Proto bychom rádi připomněli, že podmínkou k účasti na táboře je i pravidelná docházka na družinové schůzky a účast na výpravách (během školního roku minimálně dvě akce s přespáním).

Táboříme na zelené louce, bydlíme v podsadových stanech po dvojicích, veškeré stavby jsou dočasné. Pitnou vodu dovážíme z obecního vodovodu, ke koupání využíváme potok. Nemáme k dispozici elektřinu, vedoucí jsou k zastižení na telefonu.

Své děti můžete na táboře navštívit ve vyhrazený návštěvní den - informace časem.
tabor_podsady.jpg

Fotky z loňského tábora světlušek a vlčat, který se uskutečnil na stejném místě jako letos, jsou ke zhlédnutí zde