Pro média

Krátce o středisku:

Skautské středisko je nejnižší organizační jednotka organizace Junák - český skaut, z. s., která sdružuje vždy několik oddílů. Ve středisku Jožky Knappa působí celkem 7 skautských oddílů (z toho 2 fungující na principu rodinného skautingu) a jeden klub oldskautů. Převážná většina našich oddílů sídlí na Slovanech, pouze oddíl Modrý útes se nachází na území městského obvodu Plzeň 3. Vedení střediska sestává z volených členů střediskové rady a vůdců oddílů, vůdcem střediska je Jiří Dlouhý.

Loga:

Naše činnost: