Skauti dětem - 100let skautingu v Čechách

Vytvořeno: úterý 14. srpen 2012 19:05 Napsal Lukáš Szabó

Fotky z akcí Strašidelný les a Skauti dětem najdete tady!


Strašidelný les

Přijďte se bát našich strašidel, která na vás a vaše neposedná dítka budou číhat okolo vrchu Homolka. Už teď můžete hádat, na která tu letos narazíte a splněním jakého úkolu se vykoupíte z jejich zajetí.

Na procházku mezi strašidla je možné vyrazit 7.9.2012 mezi osmou a devátou hodinou večerní od konečné zastávky č. 1 na Slovanech.

 

 

Skauti dětem - 100 let skautingu v ČR

Že táborům už pro letošek odzvonilo? Právě naopak! S námi máte možnost vyzkoušet si tábornické dovednosti i v září. Po celý den budou probíhat soutěže pro malé i velké, které otestují vaši rychlost a zručnost. Děti ocení jízdu károu na čas, tatínkové naopak možnost vyzkoušet si zatloukání hřebíků na čas. A mnoho dalšího!

Letošním tématem SkaDětu (Skauti Dětem) je oslava 100 let skautingu v Čechách - během soutěží tedy zjistíte, jak se skautovalo před desítkami let a jak se vše liší od současnosti. Soutěže probíhají 8.9.2012 mezi 10. a 17. hodinou v parku Homolka (u konečné tramvaje č. 1 na Slovanech).

 

 

 

kamelot-letek

Ještě jednou ve zkratce

Kde: u konečné zastávky tramvaje č. 1 na Slovanech

Kdy: "Strašidelný les" pátek 7.9. - start mezi 20:00 a 21:00

"Skauti dětem" sobota 8.9. mezi 10:00 a 17:00