Středisková knihovna

Vytvořeno: pondělí 13. březen 2017 18:35 Napsal Martin Ouřada
Knihovna.jpg

CO JE TO STŘEDISKOVÁ KNIHOVNA?
Středisková knihovna je sbírka publikací obsahem souvisejících s naší činností. Najdeš v ní metodiky pro výchovnou činnost (nejen) v oddíle, rady pro přípravu programů i soupisy již hotových her nebo praktické návody pro tábornické aktivity. Je uložená v poličce v klubovně v Hluboké ulici.

Celý fond knihovny je možné prohlížet pod tímto odkazem:

PRO KOHO KNIHOVNA JE?
Knihovna je určena pro všechny činovníky našeho střediska.

JAK FUNGUJE PŮJČOVÁNÍ A VRACENÍ?
Knihovna je otevřena vždy v termínu střediskové rady. Tedy jednou do měsíce. Mohou z ní půjčovat (a do ní vracet) všichni na radě přítomní. Knihovnu spravuje Pif Paf.
Máš-li o některou publikaci zájem, požádej svého oddílového vůdce nebo jeho zástupce, ať Ti ji půjčí.

JAK KNIHOVNU PODPOŘIT?
Pokud se Ti doma práší na knížky, které nějak souvisí se skautskou činností a nejsi sběratel, můžeš je nabídnout Pifovi a on je do knihovny přidá.

knihovník
Pif Paf